Amazon Prime video

Zacznijmy od podstaw czyli rozliczenia w platformie Amazon. Oferuje ona zupełnie darmowy 7 dniowy okres próbny dla osób rejestrujących się na platformie. Nie ma żadnych umów, ukrytych haczyków czy problemów z przerwaniem płatności. Jednak bazując na ponad 1000 filmów i seriali warto wziąć pod uwagę również pełen okres który wychodzi całkiem tanio. Przykładem tego jest Amazon Prime Video gdzie posiadacze konta na tej platformie płacą 25,00 PLN za 1 miesiąc użytkowania. W prostym odczuciu oznaczać to może, że Prime Video jest tańsze nawet od pakietu podstawowego HBO GO i zdecydowanie Netflixa. Realnie jest droższa o 1,09 zł od identycznego rozliczenia w innych serwisach a raczej platformach. Szczególną uwagę powinniśmy przykuć dla mnogości świetnych produkcji które będzie ciężko znaleźć na innych stronach. Nie wspominając nawet o okresie darmowym bo to jest największa zaleta i gratis.

Należy wiedzieć, że Amazon jako ostatnia z amerykańskich korporacji wciąż trzyma się modelu bezpłatnego okresu próbnego. Każda osoba chcąca najpierw zbadać zawartość biblioteki Prime Video ma więc taką możliwość przez 30 dni i bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Filmy i seriale dostępne na Amazon Prime

Statystyki ciągle się zmieniają i to na lepsze. Jak się okazuje platforma zyskuje cały czas nowych użytkowników i promocjami przyciąga nowych. Liczba filmów i seriali dostępnych w serwisie ulega ciągłym zmianom ze względu na pojawiające się nowości i usuwane tytuły na licencji. Według najnowszych danych udostępnianych na łamach serwisów GUS to właśnie: Netflix Polska oferuje łącznie nieco ponad 3000 produkcji oryginalnych i licencjonowanych. Oczywiście może się pochwalić najbardziej liczną biblioteką ze wszystkich platform VOD w Polsce, choć akurat porównując go do Amazona możemy stwierdzić, że produkcje są znacznie niższej jakości. Co więcej: w niektórych krajach na Amazonie możemy znaleźć nawet więcej filmów i seriali niż na wcześniej porównywanym serwisie. Wiele zalet przemawia za tym by skorzystać właśnie z serwisu który opisujemy w pierwszym nagłówku.

Poniżej możemy polecić z 2021 roku luźną rozmowę informującą o najgorętszych produkcjach wartych uwagi. Osoby zainteresowane mogą obejrzeć treść na naszej stronie bez reklam.

W jaki sposób obejrzeć?

Prostszego rozwiązania niż przejście do naszej wyszukiwarki nie ma. Przechodząc na stronę główną lub do wyszukiwarki bezpośrednio wpiszemy tytuł którym jesteśmy zainteresowani. Po zapoznaniu się z recenzją, opiniami możemy przejść do strony logowania lub założenia konta. Nie będzie to trwało dłużej niż kilka sekund bo rejestracja jest banalnie prosta. Nie musimy też się bać o nasze dane: Amazon Prime Video to w pełni legalna i oficjalna strona partnerska o wysokiej wiarygodności. Polecamy wam – naszym czytelnikom tylko sprawdzone i najlepsze rozwiązania.

Amazon Prime Video

Utworzenie konta jest banalnie proste. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami. Jest to szczególnie istotne dla użytkowników którzy nie mają wiele doświadczenia w oglądaniu filmów i seriali na platformach streamingowych tzw: platform VOD.

-Poprawnie uzupełnić pole e-mail

-Podać hasło które musi składać się z minimalnie 6 znaków. Proponujemy wykorzystać dla bezpieczeństwa małe i duże litery.

-Potwierdzić konto po przejściu dalej by móc cieszyć się okresem próbnym a następnie skorzystać z pełni serwisu.

Chcąc zapewnić najwyższe zadowolenie wśród użytkowników stworzyliśmy sekcję z komentarzami aby każdy mógł zostawić informacje o tym czy podobał mu się wybrany film lub serial. Jesteśmy na rynku wraz z Amazonem wiele lat tak więc pozostaje wybór odpowiedniej produkcji i start!

Udanych seansów życzy redakcja OriginalVOD.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia naszych wszystkich produkcji filmowych czyli gdzie obejrzeć.

×
Kolejny użytkownik...