What's happening?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Krzywda Online CDA

Krzywda Online CDA

Oct. 08, 2021Turkey104 Min.TV-MA
Oceniłeś na: 0
7 1 głos

Nasza recenzja

Gdzie obejrzeć Krzywda CDA

Przed awansem naczelnik policji zostaje uwikłany w śmiertelny incydent i odkrywa podsycany urazą spisek, który zagraża jego współpracownikom.

Kin to nadchodzący amerykański film science fiction, którego premiera zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018 r. Wiele osób jest podekscytowanych tym filmem, ponieważ będzie to pierwszy raz, gdy Power Rangers pojawią się na dużym ekranie. Po obejrzeniu zwiastuna wielu fanów powiedziało, jak nie mogą się doczekać zobaczenia swoich ulubionych bohaterów w nowej historii. Film został napisany, wyreżyserowany i współprodukowany przez Jonathana i Josha Bakerów.

Myślący non stop o awansie prokurator, zostaje zamieszany w morderstwo taksówkarza i odkrywa podsycany dawnymi krzywdami spisek zagrażający jego współpracownikom.

Czy warto włączyć „Krzywda” online

Ten film pokazuje łamiącą serce prawdę o małej dziewczynce, która była wykorzystywana seksualnie przez przyjaciół swojego ojca, odkąd skończyła 6 lat. Pokazuje również, jak pokonała ten trudny okres w swoim życiu i opowiada wszystkim o swoich zmaganiach, aby to mogło pomóc innym dziewczynom, które przeszły lub teraz przechodzą przez tego typu doświadczenia. Zdecydowanie warto oglądać to u nas i jest to możliwe za sprawą świetnej jakości online.

Krzywda Online CDA
Krzywda Online CDA
Krzywda Online CDA
Krzywda Online CDA
Original title Kin
Ocena z IMDb 5.3 suma głosów
Ocena TMDb 6.4 suma głosów
Udostępniono:0

Produkcje podobne do wyszukiwanej

Top Gun: Maverick
Park Jurajski 3: Dominion
Czarna Wdowa
The Next 365 Days
Uncharted
Dog – Pies
Old
Batman 2022
Szybcy i wściekli 9
Nie Oddychaj 2
Pitbull. Ostatni pies
Samarytanin
×
Kolejny użytkownik...