Player za darmo?

Darmowy dostęp do Playera to już dla większości przeszłość. Polski serwis: Player+ przechodzi na model całkowicie subskrypcyjny. Oznacza to, że nie będzie dostępu w ramach oglądania reklam po samej rejestracji. Dobrą wiadomością jednak będzie fakt, że najtańsza subskrypcja kosztuje mniej niż 10 PLN miesięcznie. Czy będzie się nam opłacała pozostanie wam czyli klientom najpewniej kwestią dyskusyjną choć ciekawą. To na pewno. 

Jest jednym z największych i najciekawszych serwisów VOD w naszym państwie. W swojej ofercie posiada bardzo ciekawą ofertę filmową, oraz atrakcyjne warunki. Warto też wiedzieć, że na jednym koncie możemy założyć nawet pięć profili (do łącznej ilości dwóch urządzeń). Największym plusem jest wygodna aplikacja dostępna na Telewizory smart, smartfony i tablety czy nawet konsole PlayStation oraz przystawki Chromecast i Apple. Otrzymuejmy możliwość aby oglądać filmy jak i seriale na PC. Na pewno stanowi silną konkurencje dla wcześniej opisywanego Amazon Prime Wideo.

Player za darmo

Player za darmo. Czy to możliwe?

Dostęp jest niemalże darmowy. Jednak wciąż wymagana jest od nas opłata. Najtańszy pakiet kosztuje 8 złotych miesięcznie, czyli niemalże tyle ile Coca Cola 2L. Można patrzeć na to w różny sposób. Z jednej strony to dość mało, a z drugiej strony pomimo opłaty nadal będą wyświetlać się reklamy. Potrafi to poirytować ponieważ płacąc wymagamy aby uniknąć reklam. Nie trwają one zbyt długo. Mimo wszystko jest to ciekawa opcja, gdyż zyskujemy dostęp do pełnego dostępu materiałów Playera. Ze wszystkimi serialami premierowymi jak i kolekcją discovery+ oraz wieloma setkami filmów. W poniższym zrzucie ekranu podkreśliliśmy najopłacalniejsze formaty które oferują dostęp zaraz po opłaceniu (Szybki przelew / podpięcie karty / SMS) i wyboru pakietu. Całość prezentuje się w następujący sposób:

Player za darmo

Na szczególną uwagę należy zwrócić na koszt 7,50 PLN gdzie unikamy reklam, otrzymujemy możliwość pobierania produkcji jak i dostęp do jakości 4k UHD wszystkich produkcji. Więc Player za darmo to niemożliwa opcja – jednak alternatywa jest na wysokim poziomie.

Na co zwrócić uwagę przed oglądaniem online?

Na szczególną uwagę zasługują produkcje które są dopasowane niemalże od zawsze do naszych potrzeb. Każdy z nas miał okazje oglądać takie hity jak Warsaw shore, Mam talent, Top Model czy inne bardzo popularne nawet jeszcze za czasów MTV: seriale i programy telewizyjne. Zwróćmy uwagę, że każda produkcja jest dokładnie zaprojektowana w najwyższej jakości. Oferując tym samym jakość full HD oraz najszybsze ładowanie, tzw. bufforowanie wideo.

×
Kolejny użytkownik...