Premiery w 2022

Przedstawiamy najnowsze premiery filmowe na rok 2022 wraz z opisem informując gdzie możemy obejrzeć filmy i seriale online bez dodatkowych kosztów i opłat. Poniższe zestawienie jest autorskim spisem najbardziej popularnych jak i oczekiwanych produkcji na przyszły rok. Przejdź do poniższego opisu i dowiedz się więcej.

Premiery w 2022
via intera.pl

Zacznijmy nasze zestawienie bezpośrednio od najczęściej oczekiwanych filmów jak i również seriali przyszłego roku. Sprawdziliśmy dla was również trailer filmu jak i przewidywaną datę premiery w 2022. Nasza lista zaczyna się od zestawienia, mogące niektórych z was wprowadzić w wielką niespodziankę!

Shrek 5

Data premiery: 05.2022

Shrek 5 będzie kolejną częścią kultowej animowanej bajki opowiadającej o losach wysokiego, grubego ale i prześmiesznego Shreka. Jak będzie wyglądał film oraz o czym będzie dowiecie się na naszej stronie jako pierwsi. Zachęcamy do do przejścia na naszą stronę by dowiedzieć się więcej.


Kolejną produkcją jest:

Creed III / Creed 3

Data premiery: Grudzień 2022

Prace filmowe nad trylogią Creed trwają już od 2020 roku. Film napawa optymizmem ze względu na wiele możliwości jakie przed nami otwiera a jest to zdecydowanie los, historia znanego Adonisa. Jednak czy potoczy się jak w poprzednich częściach? Będziecie mogli dowiedzieć się na naszej stronie tuż po premierze filmu. Niech wygra najlepszy!


Na trzecim miejscu znajdziemy. Niepowtarzalny z sukcesem w poprzednich latach:

Avatar 2

Niesamowity sukces jak i możliwości budżetowe producenta przyczyniły się do utworzenia niesamowitej wersji, z niepowtarzalnymi wcześniej efektami filmowymi. Avatar zdecydowanie zakwalifikuje się na pierwsze miejsca billboardów i tym samym rozpocznie nową erę kina. O premierze filmu powiadomimy naszych użytkowników jako pierwsi z polską wersją językową.


Zamykające miejsce stanowi legendarna seria jak do tej pory czyli:

Batman – 2022

Jedna z następnych serii dotycząca przygód znanego wszystkim Batmana. Osadzona w realiach postmodernistycznego świata zaprowadzi nas do najciekawszych miejsc nie tylko w Gotham. Dowiemy się jaki los czeka głównego bohatera oraz to czy… zginie na naszych oczach.

×
Kolejny użytkownik...