Trylogia filmów After

Filmomaniak 28 października, 2021

Czy trylogia jest skończona? Zadawaliśmy sobie to pytanie wielokrotnie. Nie oznacza, że nie będzie więcej filmów ani programów telewizyjnych o filmie After. W wywiadzie dla magazynu Empire J.J. Abrams został zapytany, co by zrobił, gdyby miał więcej czasu na sesję filmową, na co odpowiedział:

„Codziennie chodziłem na plan i zastanawiałem się, czego potrzebuje, i dowiedziałem się finalnie, że nic mnie nie powstrzyma”.

Chociaż może się to wydawać sposobem na powiedzenie „tak” nowemu filmowi o filmie After, ważne jest, aby nie wierzyć mu na słowo zbyt łatwo, ponieważ Abrams szybko odniósł się do tego stwierdzenia w wywiadzie dla stacji ABC w rodzimym USA gdzie był kręcony film.

Trylogia filmów after

Premiera After 3

Wielu z was uznało tą premierę za największy blask i piękno ostatniego kina z kategorii romansów i melodramatu. Mało kto wie, że reżyserowie zapowiedzieli również kolejną czwartą część nie zamykając się nawet na kolejne części. Film robi ogromną furorę i często w kinach są pełne sale za sprawą popularności.

Oznacza to, że kolejne częsci nawet jeśli okazałyby się słabszej jakości, wciąż samym tytułem zapełnią salę i dostarczą ogromną ilość widzów przed telewizorami, komputerami czy w kinach. Dokładną recenzje tej części zobaczycie na naszej stronie pod adresem After 3 Online

Czy powstanie After 4?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego Fanpage twórców After, kolejne dwa filmy będą bazowały na trzeciej i czwartej części cyklu książek: After 3. Ocal mnie i After 4. Za sprawą świetnych możliwości finansowych możemy być pewni, że obsada, produkcja jak i cały film będzie naprawdę wysokiej jakości. Można powiedzieć, że trylogia filmów after to jedynie przedsmak tego co nas czeka na ekranie kolejnych produkcji.

Chcąc zapewnić wam, nasi drodzy użytkownicy dostęp w pierwszej kolejności, sprawdzajcie podstronę utworzoną dla najnowszego filmu już teraz. Premierowo dostarczymy wam treści umożliwiające oglądanie tego filmu czyli części czwartej.

Romans czy melodramat – jakim filmem jest After

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć w jednym akapicie. Jeśli chodzi o rozłożenie możliwości związanych z wyborem kategorii tych filmów to zdecydowanie jesteśmy skłonni powiedzieć, że jest to piękny romans. Jednak obarczony dozą dramatu bo miłość w tym wydaniu jest pełna niespodzianek.

Kategorie
Udostępniono:0
×
Kolejny użytkownik...